CONSILIER JURIDIC

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Concepe, redacteaza, analizeaza si adapteaza contractele de orice fel la cerintele legale in vigoare, in vederea incheierii acestora cu partenerii sau clientii firmei;
- Analizeaza contractele si a actele aditionale din punct de vedere legal;
- Ofera consiliere clientilor in ce priveste legislatia muncii;
- Mentine si dezvolta relatiile cu clientii firmei
- Reprezinta persoana juridica cu care are raporturi de munca si apara drepturile si interesele legitime ale acesteia in raport cu autoritatile publice, institutiile de orice natura, precum si cu orice persoana juridica sau fizica romana sau straina, in coditiile legii;
- Acorda consultanta si consiliere in orice alta problema de natura juridica in care este implicata firma;
- Respecta modul de lucru impus de catre firma;
- Apara interesele firmei;
- Obtine autorizatiile necesare desfasurarii optime a activitatii specifice firmei.

CERINTE

- Studii superioare de specialitate (Drept);
- Abilitati foarte bune de comunicare;
- Cunostinte de operare PC;
- Experienta in domeniu constituie avantaj;
- Cunostinte solide de dreptul muncii si de drept comercial
- Limba engleza nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

pachet salarial neociabil

Public Euroconsulting este o Agentie de Resurse Umane din Oradea, acreditata, oferind solutii complete de personal, in toate domeniile de activitate.

Informatii suplimentare la tel:0359.411.229; 0745.676.278
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro