Cautam Agent de Vanzari - vorbitor de lb. Maghiara

ATT Interim

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam AGENT DE VANZARI in domeniul productiei de gratare si scari metalice. Suntem o companie de renume, atat pe piata din Romania, cat si pe cea nemteasca, care cautam sa ne dezvoltam echipa.

CANDIDATUL IDEAL
- Experienta nu este necesara dar constituie un avantaj;
- Studii superioare in domeniul tehnic (Constructii, Arhitectura, PNC, Prelucrari Mecanice)
- Ne dorim o persoana sociabila, ordonata, persuasiva, si creativa;
- Permis de conducere categoria B;
- Sa fie vorbitor de limba magiara.

RESPONSABILITATI:
- Consilierea clientilor in alegerea produselor noastre
- Dezvoltarea portofoliului de clienti
- Invatarea produselor pentru a oferi cel mai bun suport clientilor nostri in alegerea facuta
- Sustinem initiativa si creativitatea in prezentarea produselor noastre

CERINTE

BENEFICII
- Salar 2000 Brut
- Posibilitate de avansare;
- Sansa de a lucra intr-o echipa tanara si motivata;
- Loc de munca stabil

Aşteptăm cu interes CV-urile voastre: jobs@att-interim.ro.
Pentru orice detalii suntem disponibili la numărul de telefon: 0770 461 771

ATT interim este o companie care ofera servicii de recrutare, selectie si leasing de personal.