Cautam Agent de Vanzari

ATT Interim

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem un restaurant nou in Oradea, cu o bucatarie traditional romaneasca, maghiara dar si retete din bucataria tradiţionala europeana.
Ne cautam coleg pentru postul de Agent de Vanzari.

Daca ai experienta in vanzari si vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica esti potrivit pentru noi.

DESCRIERE:
- Responsabil de dezvoltarea retelei de clienti ( persoane juridice)
- Utilizeaza materialele promotionale in mod eficient pentru cresterea volumului de vanzari si promovarea imaginii restaurantului
- Implementeaza promotiile, programele/ actiunile de marketing, respectand regulile de desfasurare a acestora, monitorizeaza si raporteaza rezultatele obtinute
- Creaza oferte si pachete promotionale
- Negociaza si incheie contracte

CERINTE

CERINTE:
- Bune abilitati de comunicare, negociere, planificare a activitatii
- Limba maghiara reprezenta un avantaj
- Carnet de conducere categoria B
- Experienta in vanzari constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

OFERTA:
- Salar atractiv
- Masina si telefon de serviciu
- Masa asigurata

ATT interim este o companie care ofera servicii de recrutare, selectie si leasing de personal.