Cautam Administrator Site Auto

ATT Interim

Job expirat

RESPONSABILITATI

Catalog24, cel mai nou portal dedidat vanzatorilor de piese auto si service-urilor auto, isi cauta ADMINISTRATOR SITE.

RESPONSABILITATI:

- Introducerea pe site a celor mai cunoscute marci si modele de masini
- Realizarea unei baze de date cu toate parcurile de dezmembrari din Romania, persoane fizice care dezmembreaza masini si service-uri auto
- Introducerea si actualizarea pe site a datelor de contact si autoturismelor pentru care se comercializeaza piese
- Realizarea si/sau cumpararea unei baze de date cu toate service-urile auto si promovarea site-ul
- Administrarea site-ului: introducere de categorii noi, produse, poze, descrieri la produse etc.
- Vanzarea de spatiu publicitar pe site
- Realizarea unui raport saptamanal cu privire la activitatea desfasurata

BENEFICII:

- Salar 1000 NET
- Echipa tanara si dinamica

CERINTE

CERINTE:

- Cunostinte bune de Internet, Excel, Word, Photoshop
- Cunostinte tehnice in domeniul auto – sa stii ce inseamna: planetara, bujie, volanta, placa de presiune etc.
- Limba engleza la nivel mediu
- Permis de conducere categoria B

ATT interim este o companie care ofera servicii de recrutare, selectie si leasing de personal.