Căutăm agenti de vânzări prin telefon în Oradea

HillVital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajăm coleg pentru relatii cu publicul!
Vrei să lucrezi la un loc de muncă unde poți fi mândru de tine, unde ești prețuit și poți evolua încontinu?
Vrei să lucrezi într-o echipă bună, să primești salariu bun pentru munca investită?
Firma noastră caută colegi cu dispoziție bună prompți, precisi, cu o bună abilitate de comunicare pentru a ne fi de ajutor în dezvoltarea afacerii în România.

Ne poți contacta la:
Mobil: 0738659043

Ügyfél kapcsolati munkatársat alkalmazunk!
Szeretnél egy olyan munkahelyen dolgozni, ahol büszke lehetsz magadra, ahol megbecsülnek, ahol folyamatosan fejlődhetsz, ahol jókedvű a csapat, és ahol jó fizetést kapsz a jó munkádért?
A mi cégünk, jó hangulatú, gyors, precíz, jól kommunikáló (román nyelven is), “csillogó szemű” munkatársakat keres a Romániai piac fejlődésének segítésére.
Amit kínálunk:
- Alapos képzés a következő területeken: Értékesítés, Pénzügyek, Szervezés, Marketing, Kommunikáció, -Fejlődési lehetőség.
- Vidám, pozitív munkakörnyezet.
Ha szívesen dolgoznál velünk, jelentkezz telefonon, és derítsd ki, megfelelő vagy-e a csapatba!
Mobil: 0766746631

CERINTE

Să știe să comunice.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de telemarketing.