Asistent Vanzari

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Clientul nostru detine un magazin de imbracaminte si doreste sa isi completeze echipa cu un asistent de vanzari tanar, dedicat, cu excelente abilititati de vanzare.

Responsabilitati :
1. Mentinerea relatiei cu clientii, in conditii optime, cu seriozitate si respect fata de client
2. Prezentarea ofertei de produse, in functie de solicitarile si specificul clientului
3. Mentinerea curateniei la locul de munca si aranjarea produselor, conform regulilor interne

CERINTE

1. Bune abilitati de comunicare si relationare cu clientii
2. Rabdare
3. Atentie la detalii si la nevoile clientilor
4. Dexteritate in manipularea produselor
5. Studii medii sau superioare

BENEFICII OFERITE

1. Program de lucru: de Luni pana Duminica (o zi se lucreaza, o zi este libera)
2. Decont transport (Oradea – Baile Felix)

Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.