Asistent Manager

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Se va subordona direct managerului;
-Mentinerea unei bune imagini a companiei prin asigurarea aspectului personal ingrijit;
-Preluarea comenzilor din partea colaboratorilor ( vanzatorilor);
-Va raspunde cu promptitudine solicitarilor colaboratorilor / clientilor;
-Va trimite prin posta electronica detalii legate de diverse promotii;
-Va mentine legatura prin telefon, mail, sms cu colaboratorii firmei;
-Va folosi programul de evidenta a stocului de marfa;
-va oferi informatii colaboratorilor firmei despre stocul de marfa atunci cand este solicitat;
-va mentine ordine in documentele firmei care sunt strict legate de activitatea sa.

CERINTE

-studii superioare (de preferat);
-bune abilitati de comunicare, dinamica, responsabila;
-vorbirea limbii maghiare avantaj ;
-aspect decent, grija fata de propria imagine
-sa identifice nevoile clientului, apoi sa consilieze clientul pentru satisfacerea nevoilor de produs
Abilitati necesare:
-responsabilitate;
-bune cunostinte PC si navigare pe internet;
-disponibilitatea de a lucra doar in birou;
-disponibilitate la program prelungit sau weekend la nevoie.

BENEFICII OFERITE

- contract de munca;
- salariu negociabil;
- program de lucru de luni pana vineri, de la 09:00 la 17:00;
- mediu de lucru placut;
- instruire in domeniu;

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Clientul nostru este o companie multinationala dinamica, care a intrat pe piata romaneasca in 2012, si care se ocupa de comercializarea de produse cosmetice, produse pentru corp, parfumuri si machiaj. Distributia produselor se face in sistem Multi Level Marketing.