ASISTENT MANAGER

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

-inregistreaza, selectioneaza si expedieaza corespondenta si alte documente;
-sa proceseze texte,
procese verbal si documente, sa scoata la imprimanta documente;
- sa incheie minute la intruniri
si sa pregateasca documente necesare pentru acestea;
- sa organizeze vizitele si intrunirile
personalului in cabinetul directorului;
-sa indrume alti lucratori din cadrul serviciului de
secretariat
- sa aiba grija de mediu de lucru de la birou;
- pastreaza si opereaza in diverse
registre de evidenta;
- inregistrarea hotararilor si deciziilor luate de conducere, aplicarea
stampilei si repartizarea acestora la compartimentele firmei;
- raspunde de respectarea normelor
legale privind secretul si confidentialitatea - respecta cu strictete procedurile de lucru, datelor
si informatiilor;

CERINTE

- Studii superioare;
- Limba engleza nivel avansat;

Aptitudini necesare ocuparii postului :
-Bune abilitati de comunicare, planificare si de organizare;
- Mod de gandire pozitiv, analitic.
-Persoana dinamica
-Atentie distributiva

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv

Clientul nostru este o companie specializata in constructii si investitii imobiliare, ocupand locul 2 la nivel national in anul 2006 in ce priveste cifra de afaceri.
www.yourjobs.ro