Angajez SEF PUNCT DE LUCRU SANTIER in constructii, Oradea

Prima Premium Residence

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati si sarcini:
- Organizeaza , coordoneaza si instruieste activitatea persoanelor din subordine;
- Organizeaza, coordoneaza si controleaza activitatile desfasurate la punctul de lucru pentru care este desemnat responsabil;
- Asigura buna desfasurare a lucrarilor pe santier, calitatea si respectarea termenelor limita de executie;
- Intocmeste necesarul de materiale, resurse financiare, resurse umane;
- Participa la elaborarea ofertelor (studiaza proiectele, intocmeste antemasuratori, realizeaza grafice de executie, etc.)
- Gestioneaza lucrarile incredintate pana la finalizarea si predarea acestora;
- Coordoneaza executia prin planificarea activitatilor, organizarea echipelor, gestionarea
materialelor si a echipamentelor;
- Intocmeste sau verifica cantitatile de lucrari real executate;
- Urmareste respectarea normelor de protectie si securitate a muncii.

CERINTE

Candidatul ideal
Studii in domeniul tehnic (specializarea constructii - CCIA - constituie avantaj);
• Experienta relevanta in executie lucrari de finisaje si structura/instalatii de blocuri si case - minimum 3-5 ani;
• Persoana organizata, ordonata si cu initiativa, cu bune capacitati decizionale si de planificare;
• Obiectivitate in aprecierea si analiza situatiilor intalnite;
• Bune capacitati de negociere si de lucru in echipa;
• Disponibilitate la program prelungit;
• Bune cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant corelat cu performantele
Smartphone, laptop
Mediu de lucru profesionist
Alte beneficii

Compania de Constructii Rezidentiale AG face parte din GRUPUL DE FIRME PRIMA RESIDENCE (dezvoltator imobiliar din Oradea), al cărui portofoliu conține proiectele rezidențiale Prima Nufărul (P-ta Nucetului) și Prima Rogerius (str. Zimbrului), Prima Premium (str. Sucevei) însumând peste 1000 de apartamente și spații comerciale.