Angajam URGENT proiectant inginer mecanic

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea activitatilor de cercetare dezvoltare-inovare de prototipuri, proiecte noi, unicate in general, in concordanta cu cerintele pietei si clientelei;
- Realizarea tuturor operatiunilor necesare alcatuirii ofertelor(vizita la client,descriere tehnica, calculatie costuri manopera proiectare+executie,costuri cu materiale,PIF etc.)
- Realizarea specificatiei tehnice de proiectare pentru prezentarea sistemului de automatizare, furnizand in scris(transmis prin e-mail)proiectului automatist toate informatiile necesare acestuia.
- Realizarea completa a documentatiei tehnice a fiecarui proiect pana in cele mai mici detalii(inclusiv elementele de asamblare:suruburi,saibe,elemente specifice,etc.)
- Predarea documentatiei tehnice complete,desene + liste,departamentului de productie
- Desfasurarea activitatilor necesare in cadrul proiectelor cu fonduri nermabursabile in care va fi implicata compania

CERINTE

- Studii superioare tehnice;
- Cunostinte avansate de proiectare asistata 3D - Solid Edge ar constitui un avantaj;
- Experienta minim 2-3 ani in proiectare;
- Cunostinte medii de limba engleza;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv .
Program de lucru : 8:00 – 16:30 .

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!