angajam responsabil HR + salarizare

Alesta Solutions SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmirea si gestionarea documentelor de evidenta a personalului de la angajare pana la lichidare
- transmitere in REVISAL
- verificarea si introducerea pontajelor lunare
- evidenta si gestionarea concediilor
- intocmirea statului de plata si a fluturasilor
- intocmirea declaratiei 112, somaj si sanatate
- intocmire borderou de salarii si transmiterea acestuia la dep contabilitate/ banca
- asigura necesarul de personal prin recrutare interna si externa/ sustine interviuri/selecteaza persoanele potrivite postului
- alte sarcini specifice postului

CERINTE

- studii economice superioare
- cunostinte de operare calculator ( Office) nivel mediu
- experienta in salarizare - minim 3 ani
- cunostinte engleza sau italiana - nivel de conversatie
- cunostinte legate de codul muncii

BENEFICII OFERITE

- salariu negociabil dupa interviu
- bonuri de masa
- transport asigurat

DESCRIEREA FIRMEI

Dezvoltare in afaceri si resurse umane