Angajam Operator Call Center

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentie de formare profesionala cu activitate pe plan national angajeaza operator call-center, in regim part-time. Agentia organizeaza cursuri obligatorii, in domeniul Sanatatii si Securitatii in Munca, Resurselor Umane, Managementul Deseurilor, etc.

Responsabilitati:
Contactarea potentialilor clienti, in vederea prezentarii ofertei agentiei.
Cresterea bazei de date de clienti.

CERINTE

Cerinte:
- studii medii sau superioare
- experienta in vanzari

Aptitudini:
- foarte bune abilitati de comunicare si de vanzare
- persuasiune
- persoana rabdatoare si diplomata

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant (pe masura contractelor rezultate)
Training

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!