Angajam Arhivar

MACON SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- verifica, sorteaza, tine evidenta si pastreaza documentele date spre arhivare;
- arhiveaza sistematic documentele grupate in unitati arhivistice, conform nomenclatorului aprobat;
- tine evidenta tuturor intrarilor si iesirilor de unitati arhivistice din depozit in Registrul de evidenta a intrarilor-iesirilor unitatilor arhivistice;
- extrage din arhiva date referitoare la vechime si salarii, necesare intocmirii adeverintelor;
- intocmeste registrele specifice activitatii de registratura generala a societatii;
- preia si distribuie corespondenta si coletele destinate societatii;
- expediaza corespondenta si coletele trimise de catre societate.

CERINTE

- curs de arhivar;
- studii medii;
- experienta anterioara intr-un post similar minim 2 ani;
- cunostinte de operare calculator (in special Microsoft Office);
- abilitati foarte bune de comunicare, organizare, planificare;

BENEFICII OFERITE

Se asigura pachet salarial competitiv (tichete de masa, alte facilitati conform CCM) si oportunitati de instruire si dezvoltare.