Agent vanzari

SagaTech

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentinerea relatiei cu clientii actuali (livrare marfa, vizitare clientilor, preuare comenzi, incasari);
Prospectarea pietei si cautarea potentialilor clienti noi;
Promovarea companiei si produselor;

CERINTE

Persoana organizata si responsabila, atenta la detalii;
Bune abilitati de comunicare;
Persoana cu simt tehnic;
Persoana dinamica, rezistenta la stres;
Capacitate si dorinta de invatare si perfectionare;
Abilitati foarte bune de comunicare si relationare;
Experienta in vanzari (experienta in vanzari de cel putin 1 an constituie un avantaj);
Experienta in vanzari produse tehnice constituie un avantaj;
Cunoasterea limbii maghiare constituie un avantaj;
Cunostinte minime de operare cu calculatorul (MS Office si cu pableta (Android);
Obligatoriu carnet de conducere Cat. B cu experienta minim 3 ani fara accidente;
Studii minime: liceu (constituie avantaj absolvirea unei facultati tehnice);
Fara antecedente penale;
Domiciliu stabil in Oradea (eventual imprejurimi);

BENEFICII OFERITE

Masina de serviciu;
Telefon, pableta, laptop;
Salariu + comision din vanzari;

distributie a produselor tehnice, specifice sectorului de constructii si confectii metalice