Agent van sales inghetata – zona Bihor

Professional HR Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului
- Prospectează piaţa în vederea cunoaşterii zonei de activitate - a clientilor activi si a potentialilor clienti;
- Dezvolta zona alocata prin mentinerea clientilor actuali si identificarea de noi clienti;
- Preia comenzile magazinelor şi prin relaţia directă cu acestia, asigură vanzarea prin emiterea de facturi, a tuturor sortimentelor de inghetata din portofoliu, pe ruta de distributie ce ii este atribuita;
- Promovează prdusele noi din portofoliu, oferindu-le spre vanzare, conform programului/rutei transmis/e de catre superiorul ierarhic;
- Urmăreşte realizarea obiectivelor de vanzare pe fiecare magazin/client.

CERINTE

Candidatul ideal:
- Comunicativ, perseverent, bun negociator;
- Minim 1 an experienta in vanzari, pe o pozitie similara;
- Constituie avantaj experienta in folosirea palm-ului in vederea intocmirii si eliberarii facturilor;
- Permis de conducere categoria B.

Asteptam CV-ul dvs. la adresa: pifrim@professional.com.ro
Detalii la 0720900707.

Professional, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, executive search, evaluare de personal, assessmnet & development centers, audit organizational si training.
Pastram confidentialitatea si tratam cu profesionalism fiecare candidatura.

Site: www.professional.com.ro

Sediul central:
Bucuresti
B-dul. Alexandru Ioan Cuza, nr. 4, Sector 1

Filiale:
Brasov, Cluj-Napoca, Craiova, Iasi, Ploiesti, Timisoara.

Rep Moldova - Chisinau
MD-2068, Chisinau, str. Miron Costin nr. 7, biroul 404

Bulgaria - Sofia
Sofia 1000,B-dul Vitosha, nr.66, etaj 4