Agent vânzări utilaje și mașini agricole

ATT Interim

Job expirat

RESPONSABILITATI

Partenerul nostru este o companie importatoare și distribuitoare de utilaje agricole la nviel national, cu sediul in apropierea orasului Oradea și doresc să angajaeze o persoană responsabilă de procesul de vânzare pe raza județului Bihor.
Responsabilități:
promovarea și vânzarea produselor companiei, menținerea parteneriatelor de vânzare
negocierea contractelor, urmărirea livrărilor
dezvoltarea de noi parteneriate, atragerea clienților noi
îndeplinirea obiectivelor de vânzări

CERINTE

Cerințe:
experiența în vânzări constituie un avantaj
minime cunoștințe tehnice, agricultură sau alte domenii conexe
bune abilități de negociere, charismă personală
personalitate proactivă, excelente abilități de comunicare cu clienții și cu colegii
cunoașterea limbii maghiare constituie un avantaj
dispobilitate la deplasări, permis de conducere Cat. B
seriozitate, dinamism

BENEFICII OFERITE

Oferta:
pachet salarial atractiv corelat cu performanța
mașină de serviciu, laptop, telefon de serviciu
mediu de lucru plăcut, stabilitatea echipei
inițiere și susținere în procesul de integrare

ATT interim este o companie care ofera servicii de recrutare, selectie si leasing de personal.