Agent, reprezentant vanzari materiale de constructii

TopWork - Transparent SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prezentare produselor si avantajelor parteneriatului cu firma Transparent SRL;
In zona alocata reprezentantul va dezvolta reteaua de clienti si va creste volumul de vanzari;
Realizarea de parteneri de lunga durata;
Desfasurarea activitatii de distributie de la A la Z;
Furnizarea de solutii tehnice;
Realizarea rapoartelor periodice de activitate;

CERINTE

Angajam pentru functia de Reprezentant, Agent Vanzari o persoana dinamica, comunicativa, flexibila, inovativa, care sa aiba cunostintele si abilitatile necesare desfasurarii activitatii de vanzari din firma noastra.
- experienta in vanzari de distributie reprezinta un avantaj;
- experienta in dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii;
- abilitati pentru materiale de constructii si vanzari;
- orientare tehnica cu excelente abilitati de comunicare si organizare;
- dorinta de a evolua pe plan profesional si de a-si insusi cunostinte noi;
- principii sanatoase de viata si simtul responsabilitatii;
- studii medii;
- permis de conducere categoria B;
- disponibilitate de deplasare;
- abilitatea de a utiliza usor mijloace moderne de comunicare (calculator, tableta,softuri usoare, gps);
- dedicatie pentru activitate pe termen lung;

BENEFICII OFERITE

Pentru Reprezentantul de vanzari potrivit se pun la dispozitie toate mijloacele necesare desfasurarii in cele mai bune conditii a activitatii printre acestea fiind:telefon, laptop, masina;

DESCRIEREA FIRMEI

Comert cu materiale de constructii profesionale.
Firma noastra propune produse de cea mai inalta calitate dar totodata si solutii tehnice pentru selectarea si aplicarea produselor.
Comercializam produse fabricate de firme consacrate in productia de adezivi profesionali, etansanti, hidroizolatii, termoizolatii, lacuri, vopsele, mortare si alte produse specifice. Oferta foarte bogata acopera majoritatea aplicatiilor din domeniile sigilari, lipiri, hidroizolatii, termoizolatii din domeniul civil si industrial.