Agent recrutare personal si dezvoltare baza de date

Eurorenova

Job expirat

RESPONSABILITATI

- recruteaza si selecteaza personal in domeniul constructiilor
- obtine informatii de la candidati pentru introducerea lor ulterioara intr-o baza de date
- asigura dezvoltarea afacerii
- intocmeste rapoarte

CERINTE

- experienta in domeniul resurselor umane;
- experienta in domeniul constructiilor constituie un avantaj;
-cunoasterea limbii franceze constuie un avantaj
- bune cunostinte operare PC;
- excelente abilitati de comunicare si relationare;
- capabil sa planifice si sa organizeze activitatile zilnice;

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- orar flexibil

Eurorenova s.r.l. este o societate de constructii cu capital integral privat, cu sediul in Oradea, al carei profil consta, in principal, in executarea lucrarilor de constructii de orice tip – constructii noi ,reparatii si reabilitari , extinderi si modernizari ale unor constructii deja existente, inclusiv instalatiile aferente.
Societatea lucreaza in subantrepriza cu diferite firme de constructii din Franta, Germania si Austria.