Agent marketing/vanzari

SC ELSACO BRUNATA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:
- Dezvoltarea şi implementarea strategiei de vânzări a companiei în vederea creşterii business-ului
- Vizitarea clienţilor şi menţinerea în permanenţă a contactului cu aceştia în vederea sprijinirii în dezvoltarea business-urilor proprii
- Atingerea target-ului de vânzări stabilit de companie
- Prospectarea continuă a pieţei
- Identificarea de noi clienţi, negocierea şi semnarea de contracte cu aceştia
- Monitorizarea activităţii concurenţei pe zona alocată.Beneficii :- salariu motivant;
- bonusuri in functie de performante;
Cautam persoane dinamice, capabile de implicare in munca lor si dornice sa activeze intr-un mediu de lucru profesionist, orientat pe dezvoltarea continua a celor care intra in echipa noastra. Pentru noi, serviciile si solutiile aduse clientilor sunt cea mai buna carte de vizita si cea mai mare responsabilitate.

Responsabilitati:
- promovarea produselor
- dezvoltarea portofoliului de clienti (dealeri si service-uri auto)
- mentinerea relatiilor cu clientii si gestionarea acestora
- intocmirea si transmiterea de rapoarte periodice

CERINTE

- experienta in domeniul vanzarilor constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Pachet salarial atractiv
- Bonusuri in functie de performanta
- Telefon mobil
- Pregatire tehnica de specialitate
- Training-uri de dezvoltare a abilitatilor specifice activitatii

Brunata este un exportator danez independent care oferă soluţii flexibile pentru facturarea individuală a costurilor de încălzire şi apă. Oferim soluţii optime pentru economisirea energiei prin intermediul unui program al unui echipament de contorizare uşor adaptabil.

Serviciu de înaltă calitate
Brunata are aproape un secol de experienţă în domeniul dezvoltării, al producţiei şi al contorizării. Repartitoarele de cost Brunata patentate şi soluţiile speciale de defalcare garantează că serviciul de înaltă calitate este unul standard pe orice piaţă.

Brunata - o companie internaţională
Brunata este o companie internaţională cu sediul central în Danemarca cu o reţea de filiale şi parteneri din toată Europa şi din China. Per total, avem mai mult de 20 de milioane de contoare/repartitotare Brunata în funcţiune.