Agent Marketing

Inter Gate Marketing Group Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inter Gate Group angajeaza:

-Consultant/Agent Vanzari-
Programarea interviului se face telefonic sau pe email.

Descrierea postului:
-prospectarea pietei pentru atrage noi clienti;
-promovarea si vanzarea produselor si conformitate cu standardele si
politicile companiei;
-indentificarea nevoilor ascunse ale clientiilor;

CERINTE

Cerinte:
-bune abilitati de comunicare;
-capacitate de organizare,planificare si de a lucra in echipa;
-perseverenta;
-implicat;
-dornic sa invete;
-orintat catre rezultate si dezvoltare;
-deschis pentru lucrul cu oamenii;
-capacitate de relationare;
-experienta nu este necesara.

BENEFICII OFERITE

Beneficii oferite:
-salariul foarte motivant;1000 ron fix + comision in functie de
performantele individuale;
-bonusuri;
-posibilitati reale de promovare;
-consiliere in cariera;
-mediul tanar de lucru,placut si motivant
-traininguri de dezvoltare personala si profesionala;
-activitati de relaxare: Team-Buildinguri,Contesturi,Aprecierea publica si
individuala a rezultatelor.

Intergate Group este specializat in vanzari si in marketing care vine in intampinarea nevoilor de promovare a unui serviciu pe piata la nivel local si regional.
Colegii nostri invata nu doar tehnici perfecte de negociere, ci au capacitatea de a lua cele mai bune decizii in orice situatie intalnita.

Alatura-te echipei noastre!