Administrator site de Poker

SC NETBASE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administrarea siteului include, dar nu se limiteaza la:

compunerea/traducerea de articole / stiri
traducerea continutului static (regulament poker, descriere camere de poker, etc)
urmarirea bonusurilor oferite de casele de poker
moderarea continutului generat de utilizatori

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL

Pasionat de Poker online
Ordonat, onest
Orientat spre rezolvarea problemelor si situatiilor dificile, inclusiv prin telefon
Atent la detalii
Multitasking
Capabil sa-si stabileasca prioritatile independent
Bun comunicator, excelente abilitati de lucru in echipa
Competente avansate de MS Office si Internet
Studii medii/superioare finalizate
Cunoasterea limbii engleze sau maghiare obligatoriu
Experienta in administrarea siteurilor constituie avantaj

Lucrul se desfasoara in biroul din Oradea, 8 ore pe zi de luni pana vineri.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII

Salariu fix
Bonus anual in functie de rezultate
Dezvoltare profesionala in cadrul unei companii internationale

SC NETBASE SRL este o companie multinationala ce ofera; servicii online, de la proiectarea paginilor web pana la administrarea acestora.