Administrator magazin online produse copii

HUBNERS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- introduce continut nou in magazin (produse, actualizare preturi, promotii, etc.)
- editeaza fotografii in vederea utilizarii lor in webshop (bannere, foto produse, newsletter etc.)
- promoveaza magazinul in mediul online (identifica canalele, realizeaza parteneriate, creaza strategii si campanii pentru promovarea produselor, identifica noi oportunitati de promovare)
- se ocupa de fidelizarea clientilor (creaza strategii de fidelizare, trimite newslettere bazei de clienti, postari facebook etc.)

Doar persoane cu experienta sa opteze pentru post !

CERINTE

Orientare spre online si tehnologie
Cunostinte de marketing si marketing online
Cunostinte de limba engleza
Cunostinte minime de grafica si editare foto (pachetul Adobe)
Reprezinta avantaj:
- experienta anterioara in e-commerce sau utilizare platforma Magento
- cunostinte avansate de microsoft office excel

DESCRIEREA FIRMEI

Vanzari produse pentru copii. Importator produse Chipolino.