Administrator de birou

RoMarketing SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea legaturii si comunicarii permanente cu beneficiarii/partenerii organizatiei in vederea derularii corespunzatoare a proiectelor
- Preluarea apelurilor telefonice, a mesajelor scrise si verbale in scopul transmiterii lor catre persoanele vizate
- Traducerea de documente in principal din/ in limba romana, in/ din limba engleza
- Activitati de arhivare, fax si xerox, corespondenta
- Organizarea activitatilor de protocol – inclusiv primirea si tratarea cu amabilitate si profesionalism a vizitatorilor
- Asigurarea necesarului de consumabile aferente activitatii (birotica, papetarie, produse de protocol si servicii de curatenie)
- Redactarea de documente, rapoarte, informari, comunicari generale, ordine de deplasare s.a.
- Mentinerea evidentei tuturor documentelor in functie de caracterul lor (elaborate/primite) si distribuirea lor ulterioara persoanelor desemnate sau, dupa caz, arhivarea lor in dosarele organizatiei

CERINTE

- Abilitati de comunicare
- Persoana organizata si atenta la detalii, cu atentie distributiva
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu
- Bune cunostinte de operare PC: MS Office, Internet Explorer / Mozilla, Outlook,
- Munca in echipa
- Munca in conditii de termene limita
- Invatare rapida si adaptare la situatii noi
- Initiativa si pro-activitate
- Disciplina in munca
- Responsabilitate
- Respect fata de colegi
- Constituie un avantaj cunoasterea limbii maghiare si a notiunilor de contabilitate primara

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru dinamic
- Posibilitati de perfectionare profesionala si dezvoltare a carierei
- Salarizare pe baza de contract de munca

RoMarketing este o companie care desfasoara activitati de dezvoltare a resurselor umane din companii multinationale, dar si din intreprinderi mici si mijlocii.
PRODUSE SI SERVICII ROMARKETING
-TRAINING
-CONSULTANTA
-EVALUARE RECRUTARE
-COACHING
-TEAM BUILDING

Clientul nostru este o fundatie regionala, transfrontaliera, care furnizeaza grant-uri si asistenta tehnica pentru ONG si admintratia locala, axandu-se pe activitati de dezvoltare economica si cooperare transfrontaliera.