Agent procedural Onesti

SC TBI Credit IFN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentinerea de legaturi cu magazinele partenere
precum si preagatirea actelor necesare intocmirii dosarelor de credit si urmarirea acestora pana la finalizarea lor;
Prospectarea pietei in vederea identificarii potentialilor clienti;
Promovarea si vanzarea serviciilor in conformitate cu standardele si politicile companiei;
Asistarea clientilor in alegerea ofertei optime de finantare;
Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
Coordonarea propriei echipe de vanzari;

CERINTE

Studii medii/superioare sau in curs de finalizare;
Experienta in vanzari de minim un an, constituie un avantaj experienta in sistemele de creditare concurente sau in asigurari;
Orientare catre client, flexibilitate, abilitati de comunicare si negociere foarte bune;
Capacitatea de a prioritiza, bune abilitati de organizare si coordonare.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + comisioane proportionale cu realizarile;

Nota: TOATE CV-urile PRIMITE VOR FI TRATATE STRICT CONFIDENTIAL

Prezenta in Romania din 2002, TBI Credit IFN SA face parte din grupul financiar olandez TBIH Financial Service Group, unul dintre principalii operatori ai pietei financiare din Europa Centrala si de Est.
Fiind o prezenta semnificativa pe piata de leasing din Romania, TBI Credit ofera servicii financiare de inalta calitate si dispune de o retea proprie de sucursale in cele mai importante regiuni ale tarii.

Avand o echipa cu o bogata experienta in operatiuni de leasing la conducerea firmei, TBI Credit a reusit sa construiasca parteneriate strategice cu furnizorii, societati de asigurare si bancile, cu scopul de a oferi un pachet complet de servicii.

In TBI Credit dorim sa cream parteneriate puternice cu angajatii nostri, intrucat consideram ca reprezinta cea mai importanta resursa a noastra; punem pret pe creativitate, inovatie si dinamism. Cautam persoane care au o gandire inovativa, ofera perspective unice si gasesc solutii ingenioase pentru clientii nostri.

Aflati mai multe despre noi pe www.tbicredit.ro !