ZIDARI - OLANDA

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru un client din Olanda suntem in cautarea unei echipe de 3-4 zidari, capabili sa aseze in medie 800-1000 de caramizi in 8 ore de lucru/zi. Programul de munca este de 8 ore/zi, de luni pana vineri si exista posibilitatea efectuarii de ore suplimentare.

CERINTE

Cerinte:
- minimum 3 ani experienta in domeniu;
- clinic sanatos;
- cunostinte de limba engleza si/sau germana.
Oferta salariala:
- min. 1850 eur net/luna;
- orele suplimentare se platesc dupa cum urmeaza : de luni - vineri +130%, sambata +150%;
- salariul se plateste saptamanal.
Cazarea:
- se asigura de catre angajator si se plateste de catre candidat;
- costul cazarii este de 75-100 eur/saptamana, cheltuieli incluse;
- camera pentru o persoana.
Tip contract:
- se semneaza un contractul cu partenerul nostru, agentie de munca temporara, candidatul fiind detasat la clientul final;
- dupa 2500 ore lucrate pentru un client, candidatul poate primi contract de munca direct de la clientul final.
Transportul Romania - Olanda revine in sarcina candidatului.
Data de start: ASAP.

Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la numerele de telefon 0720 878 151 / 0740 644 175, sau pe email la office@job4life.ro.
NU PERCEPEM COMISION DE LA CANDIDATI !!!

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.