Tinichigiu auto

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iți dorești un contract de muncă în străinătate pe o perioadă determinată dar cu posibilitatea de prelungire? Cauți un salar motivant în Olanda? Candidatii ideali sunt cei dornici sa lucreze in strainatate, cu initiativa si o conditie fizica buna.
O companie din Olanda specializata in recrutarea si plasarea de candidati cu experienta in service-uri auto, se afla in cautarea de tinichigii auto, motivati, cunoscatori de limba engleza sau germana la nivel conversational.
Activitatea se desfasoara pe teritoriul Olandei, Belgiei si Germaniei.

Cerinte:
Experiență obligatorie de minim 3 ani pe o poziție similară
- Cunoștințe de limba engleză sau germană la nivel conversațional scris și vorbit
- Studii tehnice de specialitate
- Deținerea unui permis de conducere
- Detinerea unei masini personale si disponibilitatea de a se deplasa cu ea constituie avantaj.
- Abilitatea de a lucra independent.

CERINTE

Eliminarea componentelor deteriorate în conformitate cu instrucțiunile de muncă
- Observarea, recunoașterea și raportarea cu privire la starea vehiculului
- Interpretarea și punerea în aplicare a datelor tehnice de instruire
- Îndepărtarea și eliminarea în siguranță a componentelor vehiculelor
- Eliminarea și depozitarea în condiții de siguranță a componentelor de vehicule, lichide și gaze
- Reasamblarea vehiculelor după reparație într-un mod sigur și competent acordând o atenție concentrată calității muncii
- Reconstruirea mașinilor după reparație
- Asigurarea că vehiculele sunt conforme cu standardele de siguranță
- Raportarea greșelilor și defectelor observate pe durata muncii
- Raportarea oricărui defect la managerul de linie
- Asigurarea că metoda de lucru este în pachetul de reparații oferit de service
- Menținerea zonei de lucru curate și ordonate

Alte informatii:
Program de muncă: de Luni – Vineri
Cazarea este asigurată de către angajator.
Posibiliatatea de a efectua ore suplimentare. Acestea se platesc ( primele 2 ore 127.73% restul cu 147.44%)
Candidatii primesc 300 de euro pentru cheltuielile de deplasare daca trec proba practica
Pentru deplasarile zilnice care depasesc 10 km de acasa la lucru, candidatii primesc 0.19 euro/km
Ore de muncă garantate: 38 / ore / săptămână
Clientul asigura si echipamentul de productie

TJOBS is the international marketplace for Recruiters, providing qualified European employees for companies in the UK, France, Germany, The Netherlands and other European countries. Via our own database and a network of over 1.250 connected Recruiters, we can quickly respond to requests for hard-to-find profiles and for high-volume recruiting. TJOBS marketplace is part of Tjobs Holding BV in the Netherlands.