Terasier /Excavatorist ,https://en.wikipedia.org/wiki/Schijndel

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Profesie Terasier /Excavatorist
2 Necesar personal 10
3 Descriere

-Săparea șanțurilor pentru cabluri și conducte
-Instalați lămpi

Amplasarea conductelor de canalizare, capacele de canalizare

Săparea loturilor de construcții

Nivelarea și ridicarea terenului

Săparea spațiilor de rampă

4 Locatie/ Tara Olanda,Hoofdstraat 43, Schijndel

5 Data de inceput Cat de repede posibil
6 Data de sfarsit Dupa 4 luni lucrate, dar se poate opta pentru prelungirea contractului
7 Experienta necesara Minimum 6 luni
8 Cazare Platita de angajator, iar din salariul Net la saptamana se retin 15 Euro pentru utilitati
9 Salariu pe saptamana/ 40h 475 Euro Net la 40 de ore lucrate pe saptamana, plata se efectueaza saptamanal,plus8% bani de concediu.
10 Transportul Romania-Olanda Suportat de candidat
11 Transport cazare-loc de munca Masina firmei este pusa la dispozitie gratuit angajatilor in interes de serviciu
11 Ore suplimentare Nu se pot realiza
12 Diploma/ Certificat Nu sunt necesare
13 Citire planuri tehnice Nu, nu este obligatoriu
14 Limbi straine Engleza la nivel conversational
15 Unelte de mana Nu, nu sunt necesare
Asigurari sociale/medicale Da, platite de catre angajator
16 Permis de conducere Da, este necesar atat categoria B, cat si categoria C-excavator
17 Masina proprie Nu, nu este necesar, dar reprezinta un avantaj

Echipament protectie
18 Echipament de lucru – personal Nu, nu este necesar, firma pune echipamentul la dispozitie pentru angajati
19 Bocanci santier(S3) – personal Nu, nu este necesar
20 Ochelari de protectie Nu, nu este necesar

CERINTE

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.