Tapiter in Olanda

Eastmen Human Resources B.V. Mkkk

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ești tapițer în căutarea unui nou loc de muncă în străinătate? Noi îți oferim șansa de a lucra în Olanda cu contract full-time, nelimitat, condiții de lucru bune, mașină de companie și salar competitiv!
Pentru un important partener din Olanda căutăm tapițer

Principalele responsabilitati constau in:
- tapițarea mobilierul și a altor articole,
- tăierea mecanică și manuală a materialelor de tapiterie,
- pregatirea materialelor pentru umplutură,
- montarea / coaserea tapiteriei pregatită pe mobila
- adaptarea interioare, incăperi oficiale si expozitii
- repararea tapițerie și restaurarea mobilierului

Se folosesc :
- mașini de cusut si taiat,
- dispozitive speciale de cusut tapițerie, unelte indispensabile operate manual
- instrumente de măsurare
- sabloane de desen

CERINTE

Experiență minim 3 ani pe o poziție similara
Engleză sau Germană la nivel conversational

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv, plata săptămânală 300 Euro NET/ săptămână
Contract de muncă legal olandez, full-time, pe perioadă nedeterminată
Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional
​Cazare asigurată în condiții avantajoase, camera proprie și WiFi gratuit - fără costuri suplimentare
Asigurare colectivă care acoperă asigurarea medicală și spitalizarea
Pe timpul șederii în Olanda aveți la dispoziție un coordonator căruia vă puteți adresa în lb. română​​​​
Posibilitatea de a închiria mașină, în condiții avantajoase (rambursarea a 0.19 EUR/km parcurs spre locul de muncă). Utilizarea mașinii și in interes personal

Compania Eastmen are ca prioritate recrutarea si plasarea personalului pentru firmele olandeze.
Firma noastra este acreditata, si plasarea fortei de munca se face cu contract legal pe teritoriul Olandei.
Pentru compania noastra care functioneaza de sase ani, oamenii sunt cei care determina succesul pe piata. Ei sunt principalul avantaj competitiv.
Aducem in serviciile de recrutare si selectie a fortei de munca, profesionalism, corectitudine si promtitudinea specifica standardelor europene.