Tamplar constructii, Olanda,Rotterdam

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poziție : Tamplar Constructii
Tara : Olanda,Rotterdam

Locație:

Poziții disponibile:3 echipe de 2 persoane
Locul de munca: Constructii – tâmplărie, cărămidă, acoperiș, cofraj, tencuială
Salariu Net: 500-540 euro net/ saptamana.

Ce oferă Angajatorul :

Perioada contractului: nedeterminata
Se lucreaza 40 de ore pe săptămâna,
Asigurări sociale,
Asigurări medicale,
Cazare : asigurata de angajator GRATUIT-maximum 2 persoane in camera
Costul transportului este suportat de angajat
25 euro pe săptămână (dedus din salariu)- pentru Asigurare
Concediu plătit,
Masa- nu este asigurata

CERINTE

Condiții de recrutare:

Cunostinte medii de limba engleza sau germana
Experienta minimum 4 ani
Masina proprie
Scule de mana proprii

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.