Tâmplar naval - Olanda

Interjobs HS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilități:

• Montare/asamblare de mobilier din lemn masiv
• Reparații, întreținerea și modernizarea cabinelor
• Executarea de piese și subansamble din lemn în fabrică

CERINTE

• Experiență relevantă în domeniul tâmplăriei (confecționarea și montarea de mobilier) minim 3 ani
• Calificare specifică meseriei de tâmplar
• Cunoștințe de limba engleză la nivel mediu

BENEFICII OFERITE

• Salariul între 10-11 Euro NET/ora
• Program de lucru full time 8 ore/zi, 40 ore/săptămână (maxim 50 ore/săptămână)
• Cazarea și transportul intern asigurat de către asociații nostri în Olanda
• Transportul extern se scade din primul salariu
• Contractul pe termen lung (minim 12 luni)
• Angajarea se face pe Interjobs HS S.R.L iar detașarea se realizează cu formular A1, conform normelor și reglementărilor europene
• În țară se plătesc taxele și contribuțiile la stat
• Plata salariilor este garantată prin norma olandeză NEN
• Asigurare medicală
• Nu se percepe nicio taxa de angajare