Sudor 135

DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam Sudori 135 P – 6 G in OLANDA

Se lucreaza min 40 de ore
Salar: 475 Euro/saptamana - 2056 Euro/luna
Cazare asigurata si platita de catre client
Se lucreaza in Olanda – VENLO
Domeniu de activitate – Industrie
Contract pe perioada nedeterminata
Se lucreaza cu otel negru
Procedura de sudura este 135

CERINTE

Limba Germana - la nivel conversational
Minim 4 ani pe o pozitie similara
Autorizatie de sudor 135 valabila obtinuta pe grupul de material 1 ( otel negru)
Certificat VCA si experienta anterioara in Olanda constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

DK Servicii de recrutare într-o agenție de recrutare internațională, care operează în întreaga Uniune Europeană. Compania a fost infiintata in anul 2007. Din anul 2007 am loc mai mult de 8000 de personal calificat in intreaga Europa. Compania noastra este activa in constructii, industrie, producția de alimente, sănătate, hotel-catering și sectoarele de distribuție logistică.