Strungar/Olanda

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Profesie Strungar
2 Necesar personal 2
3 Descriere

Fabrica
4 Locatie/ Tara Schiedam/ Rotterdam/ Olanda
5 Data de inceput Cat mai repede posibil
6 Data de sfarsit –
7 Experienta necesara Minimum 2 ani
8 Cazare Gratuita, asigurata de angajator
9 Salariu pe saptamana/ 40h 500,00 EURO Net la saptamana
10 Transportul Romania-Olanda Suportat de candidat
11 Transport cazare-loc de munca Cazarea este la cateva minute de locul de munca, nu necesita mijloc de transport
11 Ore suplimentare Da, se pot realiza, fiind platite astfel: rata de baza(14,85 brut pe ora) pe ora plus 128,40 % (14,85 brut pe ora)

CERINTE

Diploma/ Certificat Nu, nu este necesar
13 Citire planuri tehnice Nu, nu este necesar
14 Limbi straine Engleza la nivel incepator spre mediu
15 Unelte de mana Nu, nu este necesar
Asigurari sociale Da, platite de catre angajator
16 Permis de conducere Nu, nu este necesar
17 Masina proprie Nu, nu este necesar

Echipament protectie
18 Echipament de lucru – personal Nu, nu este necesar
19 Bocanci santier(S3) – personal Nu, este necesar
20 Ochelari de protectie Nu, este necesar

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.