Strungar/Frezor conventional

Eastmen Human Resources B.V. Mkkk

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ești strungar/frezor conventional în căutarea unui nou loc de muncă în străinătate? Noi îți oferim șansa de a lucra în Olanda cu contract full-time, nelimitat, condiții de lucru bune, mașină de companie și salar competitiv!
Căutăm pentru partenerul nostru din Olanda un strungar/frezor conventional cu cunoștinte de programare / operare independentă în Fanuc.
Activitatea principală a companiei este realizarea de piese unicate si serii mici folosite la masinile din abatoare.

Atenție! Nu percepem comision!

Descriere:
Producție de piese unicat, serii mici și mari.
Realizarea pieselor de dimensiuni mici cât și a unor ansambluri de dimensiuni mai mari.
Programare independentă în Fanuc si Siemens 840D.
Materiale folosite: materiale rezistente la acid, aluminiu, cupru, oțel, bronz, titan, plastic

CERINTE

Experiență de 3-5 ani în lucru pe strung/freza
Programare independentă în Fanuc si Siemens 840D
Cunoștințe de desen tehnic
Muncă independentă (programare, setare, operare)
Cunoștințe de lb. engleză

BENEFICII OFERITE

Se oferă: ​
Salariu: € 300 - € 350 net / săptămană - cazare asigurată
Contract de muncă legal olandez, full-time, pe perioadă nedeterminată
​Salariu atractiv, plata săptămânală
Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional
​Cazare asigurată în condiții avantajoase, camera proprie și WiFi gratuit - fără costuri suplimentare
Asigurare colectivă care acoperă asigurarea medicală și spitalizarea
Pe timpul șederii în Olanda aveți la dispoziție un coordonator căruia vă puteți adresa în lb. română​​​​
Posibilitatea de a închiria mașină, în condiții avantajoase (rambursarea a 0.19 EUR/km parcurs spre locul de muncă). Utilizarea mașinii și in interes personal

Compania Eastmen are ca prioritate recrutarea si plasarea personalului pentru firmele olandeze.
Firma noastra este acreditata, si plasarea fortei de munca se face cu contract legal pe teritoriul Olandei.
Pentru compania noastra care functioneaza de sase ani, oamenii sunt cei care determina succesul pe piata. Ei sunt principalul avantaj competitiv.
Aducem in serviciile de recrutare si selectie a fortei de munca, profesionalism, corectitudine si promtitudinea specifica standardelor europene.