Recrutam Monatatori Acoperisuri Olanda

Sc.RentaCred-HR.AGENCY.SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Rentacred-HR.Agency recruteaza candidati pentru postul de montator acoperisuri din cadrul unei comapanii din Olanda.
-Repararea si intretinerea acoperisului
-Instalarea unui nou acoperis
-Calcularea cantitatilor de material necesar
-Inlocuirea grinzilor deteriorate
-Pregatirea frontului de lucru
-Controlarea calitatii pe toate suprafata aplicata,imediat dupa aplicarea ei,cu remedierea imediata a eventualelor defecte.
-Se asigure transportul tuturor utilajelor si materialelor la locul destinat depozitarii dupa terminarea programului zilnic.
-Sa incarce sau descarce materiale,scule si utilaje de lucru.

CERINTE

Calificare profesionala
-Experienta de munca anterioara
-Cunostintele limbii engleze la nivel:Mediu /Avansat
-Se organizeaza interviu cu angajatorul

BENEFICII OFERITE

Contract de munca pe perioada de 12 luni cu posibilitatea de prelungire
-Salariu 1800 Euro/luna
-Cazare asigurata gratuit
Persoanele interesate sunt rugate sa aplice un CV redactat in limba Engleza pe una din adresele firmei noastre:
office@angajarioriunde.ro /contact@angajarioriunde.ro , sau pot veni la sediul agentiei cu cu Cv : Str. Pacii ,Nr.3,Bl.S2,Sc.B,Ap.3, Tulcea, Judet Tulcea.
Relatii la telefon : 0746600559 / 0767945193

RENTA CRED –H.R. AGENCY este o companie specializata in selectia si recrutarea fortei de munca.
Contact:SC Rentacred HR Agency SRL
Tulcea str Pacii nr.3,bl S2 sc B ap 3 Parter

Fix /Fax : +40340401538
Fax : +40340815336
Mobile +40737750848-VODAFONE
+40767945193-COSMOTE
+40746600559-ORANGE
e-mail: office@angajarioriunde.ro