Operatori si Programatori CNC - Germania si Olanda -

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Brains Consulting recruteaza pentru clientul sau:

Operatori si Programatori CNC
- Germania si Olanda -

Data de începere: Imediat
pentru operatori CNC pot aplica strungari sau frezori. SE opereaza pe mașini CNC de tipul:
CNC frezer Haidenhein steering 3 to 4 axle machine
CNC frezer Mazak Mazatrol control
CNC Turner Siemens 840D Controller 2-axis machine
CNC Turner Haidenhein TNC 530i Controller
pentru programatorii CNC: se va programa pe mașini de tip: Fanuc. Machine: Doosan, DMG, CAD, Solidwors

CERINTE

Cerinte:
Cel putin 3 ani de experienta in domeniu;
Limba engleza sau germane la nivel conversational;
autoturismul propriu pentru deplasarea la locul de munca reprezintă un avantaj

BENEFICII OFERITE

Oferta:
Salariu: 500 Euro NET/ saptamana (40 ore / săptămână);
Contract semnat cu angajatorul;
Cazarea = gratuita; singur in camera, acces bucatarie si baie.

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.