Operator pe mașină de extrudare

Eastmen Human Resources B.V. Mkkk

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru partenerul nostru olandez, căutăm operator pe mașină de extrudare, cu experiență relevantă (min 2 ani) în domeniu și disponibilitate de a începe lucrul în cel mai scurt timp.

Atenție! Nu percepem comision!

Descriere:
Compania are activitate în industria ambalajelor și a consumabilelor de unică folosință (caserole, tăvițe etc) și este situată în Zwolle, Olanda.

Responsabilități:
Se lucrează cu mașini de extrudare ABA/ABC și se lucrează cu procedura de extrudare PP/PS
Se lucrează în schimburi, de zi și de noapte (08.00-16.00, 16.00-00.00, 00.00- 08.00)

CERINTE

​Cerințe:
Minim 2 ani de experiență ca operator pe mașini de extrudare.
Cunoștinte temeinice și de specialitate în manevrarea mașini de extrudare ABA/ABC
Experiență în mediul de producție și lucru cu extrudarea
Disponibilitate imediată
Cunoștințe de limba engleză - nivel mediu
Regleaza și menține linia de producție în parametrii stabiliti de functionare, asigurand un control al procesului pe întregul schimb.
Verificarea temperaturii si a presiunii

BENEFICII OFERITE

Se oferă: ​
Contract de muncă legal olandez, full-time, pe perioadă nedeterminată
​Salariu atractiv, plata săptămânală
Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional
​Cazare asigurată în condiții avantajoase, camera proprie și WiFi gratuit - fără costuri suplimentare
Asigurare colectivă care acoperă asigurarea medicală și spitalizarea
​Pe timpul șederii în Olanda aveți la dispoziție un coordonator căruia vă puteți adresa în lb. română
Posibilitatea de a închiria mașină, în condiții avantajoase (rambursarea a 0.19 EUR/km parcurs spre locul de muncă). Utilizarea mașinii și in interes personal

Compania Eastmen are ca prioritate recrutarea si plasarea personalului pentru firmele olandeze.
Firma noastra este acreditata, si plasarea fortei de munca se face cu contract legal pe teritoriul Olandei.
Pentru compania noastra care functioneaza de sase ani, oamenii sunt cei care determina succesul pe piata. Ei sunt principalul avantaj competitiv.
Aducem in serviciile de recrutare si selectie a fortei de munca, profesionalism, corectitudine si promtitudinea specifica standardelor europene.