MONTATORI ACOPERISURI – OLANDA

AXAJOBS LINE SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

FARA TAXE DE MEDIERE – COMISION ZERO

Caracteristicile locului de munca:
- indepartarea si repararea tiglelor sparte
- verificarea grinzilor, asupra integritatii acestora
- masurarea si taierea materialelor la forma si dimensiunile cirecte
- reacoperirea acoperisurilor si asezarea de bucati de pasla pe grinzi
- rearanjarea randurilor de tigle
- taierea si ajustarea finisajelor din plumb in jurul hornurilor si la imbinarea peretilor
- sigilarea rosturilor acoperisului cu mortar
- se va lucra si cu alti meseriasi de exemplu motatori si instalatori

CERINTE

- Limba engleza nivel mediu
- Experienta in domeniu minim 1 an
- Disponibilitate pentru a lucra ore suplimentare
- Sa nu aiba frica de inaltime, sa fie apt din punct de vedere medical
- Se accepta persoane serioase, muncitoare
- Detinerea unui permis de conducere si a unei masini constituie un avantaj
- Se recomanda bani de buzunar minim 100 de euro

BENEFICII OFERITE

- contract de munca pe perioada nedeterminata
- salariul incepand cu 2000 de euro/luna
- cazare GRATUITA
- se ofera bonificatii anuale de 8%
- se ofera asigurare medicala GRATUITA
- transportul este decontat.

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate, cu sediul in Galati, Str. Brailei nr.26, inregistrata de catre Ministerul Muncii prin ITM Galati sub nr. 55 / 02.07.2015.

Adresa: Str. Brailei, nr.26, Demisol, Galati, vis-a-vis de Potcoava de Aur

Inregistrata de catre Ministerul Muncii prin ITM Galati sub nr. 55 / 02.07.2015

Verificare Agentie pe siteul http://www.itmgalati.ro/ Informatii utile / Firme de plasare forta de munca in strainatate

PROGRAME DE MUNCA:

- Lucratori / Operatori FABRICI si DEPOZITE Anglia,
- Agenti vanzari cosmetice de lux Italia
- Infirmieri si Asistenti medicali Anglia, Scotia, Irlanda,
- Bone pentru diferite familii Anglia,
- Personal Restaurante Anglia,
- Joburi sezoniere Grecia, Cipru,
- Macelari Franta,
- Soferi TIR Olanda,