montatori acoperis - Olanda

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

MONTATORI ACOPERIS – OLANDA

ATENTIE!!! Pentru aceste locuri de munca se accepta doar candidati care pot incepe lucrul IMEDIAT – in maximum 7-10 zile de la data sustinerii interviului si acceptarii ofertei de munca!
Numar pozitii vacante: 5
Locatii: Utrecht, Den Haag, Olanda
Full time, Nr. Ore de munca/saptamana: 40

Responsabilitati: Cautam MONTATORI ACOPERIS cu experienta in montarea acoperisurilor de case/hale.
- - Repararea si intretinerea acoperisurilor
- Instalarea unui nou acoperis ,
- Calcularea cantitatilor de materiale necesare ,
- Inlocuirea grinzilor deteriorare
- Sa asigure transportul sculelor, utilajelor si materialelor la locul destinat depozitarii dupa terminarea programului, zilnic
-Verificarea de calitate finala :
tabla - dolii taiate aliniate la sfoara, jgheab cu panta necesara, prindere tabla in min 8 suruburi/mp;
tigla - fixata in cuie minim lateralele, accesoriile, rindul de la streasina si coama
sindrila - aliniate
-Remedierea imediata a defectelor constatate

CERINTE

CERINTE:
-experienta de cel putin 4 ani in domeniu
-diploma de absolvire a unor cursuri de calificare ca si tamplar/dulgher:
- detineti propriile unelte de mana necesare in activitatea de montator acoperis
- masina proprie pentru a circula in Olanda de la locul de cazare la locul de munca (aprox 25 km)
-limba engleza sau germana: nivel conversational (A2)
-disponibilitatea de plecare imediata (in maxim 1-2 saptamani de la acceptarea ofertei)
-lucrul in echipa si pe cont propriu

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- contract de munca pe perioada nedeterminata de timp, in Olanda/
- salariu: 475 Euro NET/saptamana; (1900 Euro NET / luna)
- plata orelor suplimentare
- cazare asigurata GRATUIT de catre angajator (singur in camera, acces la bucatarie, baie)
- asigurare medicala.

Trnsportul RO – Olanda este platit de catre angajat. Masina proprie constitue un avantaj!
Concediu anual: 20 zile
Asigurare medicala platita de catre Angajator
ATENTIE!!! Se va sustine un interviu in limba engleza sau germana cu reprezentantii firmei angajatoare in care se verifica cunostintele conversationale ale candidatului.

FIRMA BRAINS CONSULTING NU PERCEPE TAXE SI COMISIOANE DE LA APLICANTI !!!!

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.