Mecanici utilaje si mecanici auto/camion in Olanda

Eastmen Human Resources B.V.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sunteți gata pentru următorul pas în cariera Dvs. (internațională)? Aplicați la una din locurile de muncă oferite de Eastmen, pentru cele mai bune companii din Olanda!

Eastmen are ca prioritate recrutarea si plasarea personalului pentru firmele olandeze.
Firma noastra este acreditata, si plasarea fortei de munca se face cu contract legal pe teritoriul Olandei.
Pentru compania noastra care functioneaza de 12 ani, oamenii sunt cei care determina succesul pe piata. Ei sunt principalul avantaj competitiv.

Responsabilitati:
- Munca se desfasoara in hale de lucru
- Intretinere, reparatii si uneori chiar constructii de utilaje noi (la unul din clienti)
- Diagnoza, intretinere si reparatii pe toate aceste utilaje
- Munca independenta si ochi format pentru diagnosticarea problemei
- Gasirea de solutii pentru reparare in cel mai scurt timp si in cel mai eficient mod posibil

CERINTE

- Experienta relevanta in domeniu ca si mecanic
- Proactivitate si seriozitate la locul de munca
- Dorinta de a invata lucruri noi la clientii nostri

BENEFICII OFERITE

- Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional.
- Asistenta in limba romana, pentru orice intrebari si nelamuriri pe timpul sederii in Olanda
- Coordonatori care va asteapta la aeroport, va duc la primarie pentru inregistrare si la cazare
- Cazare avantajoasa cu camera proprie, internet si toate utilitatile necesare
- Asigurare medicala avantajoasa in Olanda, cu multe beneficii
- Contract de muncă olandez cu norma intreaga, pe perioada nedeterminata de timp
- Conditii de munca intr-un mediu modern si curat
- Eastmen fiind de 12 ani pe piata olandeza, ofera salarii decente, reale si negociabile in functie de disponibilitatea si experienta fiecaruia
- Salarii saptamanale, in Euro, prin transfer bancar, in fiecare zi de Joi a saptamanii
- Bani de km oferiti: tot ce e peste 10 km se calculeaza cu 0,19 euro/km, si se plateste pentru cate zile se lucreaza pe saptamana.
- In caz de nevoie la client, se plateste si examenul VCA de securitate a muncii
- Pentru cei ce lucreaza o perioada indelungata de timp, eastmen plateste autorizatii si cerificari profesionale
- Pentru recomandari de cunostinte, prieteni, colegi de lucru, care vin sa munceasca la Eastmen, dupa cele 3 saptamani lucrate, oferim o suma de 150 Euro net extra in salariu de baza.
- Pentru cei care nu necesita cazare oferita de noi, Eastmen ofera pe langa salariul net, o suma neta de 140 Euro / saptamana - ajutor de casa proprie. Aceasta suma o oferim si in cazul in care persoanele locuiesc in casa noastra la inceput, si se muta pe parcurs la adresa personala. Atat timp cat se locuieste in cazarea Eastmen insa, nu se scade nici o suma pe cazare din salariul net negociat.

ATENTIE! Nu percem comision si nici un fel de taxa de incepere

Aplicati ACUM!

Compania Eastmen are ca prioritate recrutarea si plasarea personalului pentru firmele olandeze.
Aducem in serviciile de recrutare si selectie a fortei de munca, profesionalism, corectitudine si promtitudinea specifica standardelor europene.