MECANICI CAMION / TIR IN OLANDA

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

BRAINS CONSULTING recruteaza URGENT personal calificat si cu experienta:
Mecanici TIR/camion
– Olanda / DIFERITE LOCATII

Numar pozitii vacante: 5
Locatii: Breda, Gouda, Olanda
Full time, Nr. Ore de munca/saptamana: 40

RESPONSABILITATI:
Responsabil de inspectia, repararea si intretinerea / mentenanta camioanelor / TIR (Volvo si Renault).
Cand un camion TIR nou vine din fabrica, este necesar verificarea in ansamblu, inclusiv daca este nevoie montarea de faruru, bare de protectie, etc
- • Reparare diverse defecte ale camioanelor: sisteme pneumatice si hidraulice, frane, ABS, EBS, cunostinte de sudura
- Diagnosticarea problemelor – nu e obligatoriu, dar repreinta un avantaj
- are grija ca efectuarea lucrarilor sa se desfasoare in conditii de calitate si cu respectarea cerintelor.
- actualizeaza baza de date cu piesele de schimb, echipamentele si consumabilele necesare

CERINTE

CERINTE:

-experienta de cel putin 3 ani in domeniu
-diploma de absolvire a unor cursuri de calificare
-lucrul in echipa si pe cont propriu
Capacitatea de a lucra cu atentie si in siguranta
-limba engleza sau germana: nivel conversational (A2 )
-disponibilitatea de a lucra in strainatate

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- contract de munca pe perioada nedeterminata de timp, in Olanda
- salariu: 475 Euro NET / saptamana s (1900 Euro NET / luna) + plata orelor suplimentare
- cazare asigurata GRATUIT de catre angajator (singur in camera, acces la bucatarie, baie)
- asigurare medicala.

Trnsportul RO – Olanda este platit de catre angajat.
Concediu anual: 20 zile
Asigurare medicala platita de catre Angajator
FIRMA BRAINS CONSULTING NU PERCEPE TAXE SI COMISIOANE DE LA APLICANTI !!!!

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.