Mecanic camion

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere job:
Pentru unul din liderii pietei de transport din Olanda, cautam mecanici camion. Este vorba despre o companie serioasa, care nu are intarzieri la plati, care este recunoscuta si foarte apreciata in toata Olanda.

Responsabilitati:
-repararea camioanelor si trailerelor privind aspectele hidraulice, mecanice, electrice si pneumatice;
-intretinerea si service-ul motoarelor
-raportarea reviziilor

CERINTE

Cerințe job:
-detinerea permisului de conducere categoria C
-experienta recenta si relevanta in domeniu
-posesia unui mijloc de transport pentru deplasarea la locul de munca (distanta aprox. 5- 20 km)
-cunoasterea limbii engleze sau germane– la nivel mediu

BENEFICII OFERITE

Alte informații:
-program flexibil: de la ora 08:00 la ora 18:00
-cazarea asigurata de catre angajator contra-cost 85 Euro/ saptamana, utilitati incluse (1 / 2 max persoane/camera) -cazarea se face in locatii diferite (vila imensa cu multe camere, sau casa cu 4 dormitoare, sau un apartament mic unde stau 2 persoane).
-candidatii selectati vor beneficia de asigurarea de sanatate care se deduce din venitul lunar ( 20 Euro)
-se doreste o colaborare pe termen lung.
-clientul isi doreste persoane care doresc sa se relocheze in Olanda

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.