MECANIC

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unu nou client din Olanda, Job4life recruteaza Mecanici de Camioane care sa lucreze in service-uri din zona de Vest a Olandei.

Oferta salariala si Beneficii:
14-16 eur brut/ora ( 1300-1400 eur net/luna, dupa deducerea tuturor cheltuielilor );
Contract de munca pe perioada nedeterminata, semnat si declarat in Olanda;
Cazare asigurata de angajator contracost ( 90 eur/saptamana )
Asigurare medicala ( 25 eur/saptamana );
Posibilitatea inchirierii unei masini de la firma contracost ( 4 eur/zi )

CERINTE

Cerinte:
Pregatire teoretica in domeniul motorizarii autovechiculelor, inginerie electrica si mecanica ( cel putin absolvirea liceului );
Experienta in domeniu de minimum 3 ani;
Limba engleza la nivel mediu ( B1 );
Carnet de conducere categoria B;
Cunostinte de inspectie periodica ( anuala ), verificare tahograf, experienta pe parte electrica si PLC sunt avanataj;
Dispusi sa participe la cursuri de specializare pe camion ( EBAT )

Informatii recrutare:
Nu dau bine in CV multe experiente profesionale in diverse locuri si care sunt de scurta durata.
Experienta profesionala combinata mecanica si electrica este preferata. Daca nu, experienta pe parte electronica/electrica este mai importanta.
Se prefera experienta pe camioane dar daca nu exista, se accepta si experienta pe dubite, mini-camioane ( camionete ) sau motoare de pe utilaje agricole.

Informatii suplimentare la numerele de telefon 0775 327 497 / 0720 878 151 sau pe email la office@job4life.ro

JOB4LIFE NU PERCEPE TAXE SAU COMISIOANE!!!

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.