Machine Control Engineer pentru Olanda

NSPYRE ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ai cunoştințe de supraveghere şi control al mașinii şi să cunoşti metode matematice de verificare a codului.
Ai experiența cu ClearCase / ClearQuest, Scrum / Agile, UML si Python
Fii un comunicator puternic, pragmatic, cu atitudine hands-on;
Fii un adevarat team player, orientat către client;
Ai foarte bune cunoștințe de limba engleză, atât scris, cât și verbal;
Fii independent, bun planificator și cu abilități in prioritizarea sarcinilor;
Fii dornic să iei inițiativa, să ai o personalitate decisivă.

CERINTE

Cel puțin 2 ani experiență relevantă într-un mediu de dezvoltare de software;
Specialist în software pentru procese de modelare si dezvoltare; preferabil, de asemenea, Scrum/Agile si UML;
C, Unix/Linux, Matlab.

BENEFICII OFERITE

Salariu foarte atractiv și alte beneficii;
Contract pe perioada nedeterminată;
Oportunitatea de a obține loc de muncă permanent / permis de ședere pentru Olanda sau opțiunea de a reveni în România și de a lucra de la biroul nostru din Cluj-Napoca, după finalizarea proiectului;
Multe oportunități de a te dezvolta atât personal cât și profesional prin lucrul direct cu colegii olandezi;

DESCRIEREA FIRMEI

Few words about us…
Nspyre, one of the most experienced service providers in technical IT has started a technology center in Cluj-Napoca. The increasing opportunity for growth in combination with access to highly skilled resources has generated our strategic decision to start a technology center in Romania.

Our engineers are involved in developing software solutions for multiple customers and products using a large variety of technologies and tools in the field of technical automation. Our projects are technically challenging. We focus on practical solutions and we want to optimize both the requirements and resource consumption.