MACELARI, DEZOSATORI SI TRANSATORI PENTRU OLANDA – FARA COMISION - PLECARI RAPIDE IANUARIE 2014

Fronterra Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Transarea carnii de vita, oaie conform cerintelor si standardelor companiei
Degresarea carcaselor
Dezosare
Transare
Pregatirea carnii si a subproduselor
Fasonarea si portionarea sortimentele si grupele de muschi rezultate din transare
Sortarea carnii pe calitati

CERINTE

Firma de recrutare Fronterra Recruitment cauta 50 de macelari, dezosatori si transatori cu experienta pentru a lucra intr-o fabrica de carne din Olanda

Cerinte:

Minim 1 an experienta internationala sau locala in transarea carnii de vita, oaie
Cunoasterea limbii engleze sau olandeze la nivel incepator sau mediu
Rapiditate si precizie in miscari
Atitudine pozitiva, abilitati de lucru in echipa, seriozitate

BENEFICII OFERITE

Salariul NET este de €8/ora pentru macelari, €8 – €9/ora pentru transatori si €8 - €14/ora pentru dezosatori in functie de experienta
Va sunt asigurate minim 40 de ore de lucru pe saptamana
Cazarea este oferita de catre angajator contra sumei de €50 / saptamana
Vi se vor opri €21 pe saptamana pentru asigurare medicala
NU SE PERCEPE COMISION
Primele plecari vor avea loc la inceputul lunii ianuarie

Fronterra Recruitment is a UK based international recruitment agency. We recruit and place quality candidates across countries spawning over 3 continents in a vast range of industries ranging from hospitality to construction and from healthcare to accountancy. We passionately strive to provide our clients with a first class recruitment service, and to serve our candidates with an honest, transparent and ultimately rewarding approach.

We do not under any circumstances charge candidates a recruitment fee.