Locuir de munca in constructii Vestul Europei

International CraftWorkers SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societatea de constructii International Craft Workers cu sediul social in Bucuresti Sector 1, strada Buzesti , nr.50-52, modulul 114, etaj 11 care are ca activitate lucrari de constructie a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale, angajeaza muncitori cu experienta , pentru realizarea de lucrari in vestul Europei.
Oferim salarii atractive in functie de experienta si cunostintele fiecaruia.
Cautam:
- Electricieni, instalatori, zidari, dulgheri, faiantatori, rigipsari, sudori, zugravi, specialisti pentru montarea parchetului/altor tipuri de podele, specialisti turnare fundatie si elevatia casei, lucratori fizici.
Daca sunteti interesati, va rugam sa trimiteti un e-mail cu informatiile dumneavoastra pe adresa: icwmaastricht@yahoo.com.

CERINTE

Candidatul prezinta spirit de echipa si bune de comunicare, intr-o echipa de 5-10 persoane ar fi necesar ca o persoana sa aibe un nivel de incepator in Engleza sau Germana.
De preferat ca pentru specializarea pe care o aveti fie sa detineti un certificat ori impreuna cu CV-ul o recomandare privind experienta pe care o aveti in acest domeniu.