Izolator tevi

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o agentie plasare forta de munca cu sediul central in Germania si cu birouri in mai multe tari precum Olanda, Polonia, Ungaria si Austria, suntem in cautare de 10 persoane cu experienta pe partea de izolatii tevi.

Responsabilitati:
- taierea tevilor si foliilor de aluminiu conform planului tehnic
- izolarea tevilor cu tabla si alte materiale de izolare (vata de sticla, vata minerala, folii de aluminiu)
- inlaturarea izolatiei vechi, curatarea tevilor/conductelor - montarea noii izolatii
- utilizarea adezivilor impermeabili
- lucru la inaltime

CERINTE

- cunostinte solide de limba engleza
- experienta recenta de minim 3 ani in domeniu
- abilitati de lucru atat individual cat si in echipa
- dexteritate
- flexibilitate
- putere de munca

BENEFICII OFERITE

- se lucreaza in fabrica in industria petrochimica
- concediu anual – 24 zile platite cu 8%
- cazarea este asigurata de catre angajator
- perioada contractuala este de 6 luni
- NU PERCEPEM TAXE SAU COMISIOANE!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.