Inspectori de petrol (ulei)

Eastmen Human Resources B.V. Mkkk

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru are nevoie cât mai curând de câțiva inspectori de petrol (inspectori) care lucrează pe teren.
Responsabil pentru eșantionarea, măsurarea, inspectarea tancurilor de marfă / stocare;
Responsabil pentru întregul proces de încărcare / descărcare, în conformitate cu procedurile clienților

Vizitați cu mașina companiei dvs. (fără costuri suplimentare) locații multiple (marine) în care se depozitează petrol, care poate fi pe nave sau depozite de rezervoare de petrol pe uscat. În aceste locații luați mostre de ulei pe care trebuie să-l luați cu dvs. în mașină în laborator, unde analizorul chimic va efectua diferite teste pe ulei pentru a verifica calitatea.

CERINTE

Candidații trebuie să aibă experiență în ceea ce privește petrolul, cum ar fi țițeiul
De preferat experiență ca Surveyor sau în industrie
Cunoașterea terminologiei tehnice în limba engleză
O bună cunoaștere a Word și Excel
Ei vor lucra în cele 5 schimburi, ceea ce înseamnă că lucrați întotdeauna aproximativ 33,6 ore pe săptămână, în timpul zilei, de seară și de noapte.
Prin urmare, beneficiați de o alocație de 28% pentru schimburi care se află în oferta salarială net săptămână.
Experiența în industria petroliera (ulei), cum ar fi lucrul într-un laborator, este un avantaj
Ei au nevoie de mai mulți candidați, data de început poate fi rapidă.
Dar candidații trebuie să fie flexibili,cu abilități bune de comunicare în limba engleză.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional.
- Asistenta 24/7, si in limba romana, pentru orice intrebari si nelamuriri pe timpul sederii in Olanda
- Coordonatori care va asteapta la aeroport
- Cazare avantajoasa cu camera proprie si wifi
- Cea mai avantajoasa asigurare medicala din Olanda, cu multe beneficii
- Contract de muncă olandez cu norma intreaga, pe perioada nedeterminata de timp
- Conditii de munca intr-un mediu modern si curat
-Masina de servici platit de companie
-Oferim salarii decente, in functie de disponibilitatea si experienta fiecaruia

Compania Eastmen are ca prioritate recrutarea si plasarea personalului pentru firmele olandeze.
Firma noastra este acreditata, si plasarea fortei de munca se face cu contract legal pe teritoriul Olandei.
Pentru compania noastra care functioneaza de sase ani, oamenii sunt cei care determina succesul pe piata. Ei sunt principalul avantaj competitiv.
Aducem in serviciile de recrutare si selectie a fortei de munca, profesionalism, corectitudine si promtitudinea specifica standardelor europene.