Handyman - Germania

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

🆕BRAINS CONSULTING recruteaza Handyman (Tehnician mentenanta hotel) - Germania

Beneficii:
✅ contract de munca Full- Time, semnat direct cu angajatorul din Germania
✅ salarizare: 2100 - 2400 Euro BRUT/ luna,
✅ asigurare medicala platita de catre angajator
✅ masa de pranz este oferita GRATUIT de catre angajator

Cerinte:
✅ experienta de cel putin 1 an in domeniu
✅ limba engleza nivel conversational, limba germana - avantaj
✅ cunostinte de baza in tamplarie
✅ cunostinte in instalatii sanitare si electrice
✅ abilitati de zugravire, vopsire si decorare

🏡Cazare este asigurata contra cost - 100 Euro/luna

🚘 TRANSPORTUL RO-GERMANIA este platit de catre ANGAJAT!

❗Firma Brains Consulting nu percepe taxe si comisioane de la aplicanti!!!

CERINTE

Cerinte:

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.