Asistenti medicali

T&S Selectie de Personal SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

HAI CU NOI IN OLANDA!!!
T&S Care - companie cu capital olandez, in parteneriat cu spitale si case de ingrijire pentru varstnici din Olanda ofera locuri de munca Asistentilor Medicali Generalisti.

Prin T&S College aveti posibilitatea sa invatati Limba Olandeza, gratuit timp de 5 luni in tara si 1 luna de stagiu de practica in Olanda. Pe durata celor 6 luni veti beneficia de o bursa de studiu, in valoare de 300 euro/net/lunar.

Programul nostru este gratuit, nu percepem comision sau taxa de mediere.

CERINTE

• Studii de specialitate (diploma - Asistent medical generalist): studii universitare sau studii postliceale
• Nu este necesara experienta in domeniu, dar constituie un avantaj
• Nu este necesara cunosterea unei limbi straine

BENEFICII OFERITE

• Salarizare la nivel european – incepand de la 1700 euro/brut/luna
• Cazare, transport si consiliere pe parcursul sederii in Olanda
• Ore suplimentare platite

T&S Group este agentie specializata in servicii de recrutare si selectie de personal, atat pe plan national cat si international. Compania isi desfasoara activitatea avand sediul principal in Olanda, si birouri operationale in Romania si Polonia.
T&S Group are o experienta de peste 12 ani, reusind sa acumuleze un portofoliu vast de clienti.