Frigotehnist supermarket

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere job
Pentru o companie importanta din Olanda cautam urgent Frigotehnist

Resposabilitati:

- Executarea tevilor prefabricate pentru instalatii frigorifice industriale;
- Sudarea tevilor de cupru pentru instalatii de incalzire, climatizare si temperatura controlata;
- Efectuarea serviciilor de instalare și întreținere a sistemelor de refrigerare ,ventilație si temperatura controlata;
- Efectuarea de montaje de echipamente in parametrii de calitate, conform cartii tehnice a utilajelor;
- Verificarea și reglementarea dispozitivelor;
- Activități de inspecție, reparație și prevenire a defectiunilor la sistemele instalate;
- Pregătirea documentației specifice;
- Efectuarea serviciilor de instalare și întreținere a sistemelor de refrigerare și ventilație.

CERINTE

- experienta in domeniu;
- experiență în instalarea de mobilier frigorific în supermarket-uri;
- cunoasterea limbii Engleze sau Germane la nivel conversational;
- persoane non-alcoolice, care nu consuma droguri.

BENEFICII OFERITE

Transport, cazare si asigurare - gratuite

Daca sunteti interesat asteptam sa ne contactati la numarul de tel: 0720 021 637 sau sa ne trimiteti un CV pe adresa de mail: sergiu@tjobs.ro

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.